ÜYE DOKTORLAR

doktor_katıl
doctor

Op. Dr. A. Fatih Esen

1971 yılı doğumlu. İyi derecede İngilizce biliyor. Felsefe, Sanat tarihi ve Arkeoloji ile ilgileniyor. Evli, 1 çocuk babası.

doctor

Op. Dr. A. Sami Gürbüz

1973 Konya doğumlu olan Ali Sami Gürbüz evli ve iki çocuk babasıdır. Konya Özel Novafertil Tüp Bebek Merkezinde görev yapmakta olan Gürbüz'ün TSRM, TJOD , ve ESHRE Üyelikleri bulunmaktadır.

doctor

Prof. Dr. A. Serhan Cevrioğlu

1967 yılı, Hatay doğumlu. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

doctor

Doç. Dr. Abdullah Taner Usta

1974 yılı, Antakya doğumlu. Üye olduğu dernekler; Türk Tabipler Birliği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Endometriyozis ve Adenomyozis Derneği, Üreme Tıbbı Derneği, European Society for Gynaecological Endoscopy (ESGE), American Association of Gynecologic Laparoscopists (AAGL)

doctor

Op. Dr. Ahmet Akkoca

Şu anda İzmir Doğal Doğum Merkezi’nde hizmet veren Doktor Ahmet Akkoca, aynı zamanda 1997 yılında EKADOM Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi’ni kurucusudur. 2008 yılından itibaren özel olarak çalışmalarına devam etmektedir..

doctor

Uzm. Psikolog Alanur Özalp

Uzman Psikolog Alanur Özalp, 1955 yılında Ankara'da doğdu. Üsküdar Kız Lisesi ve DTCF Psikoloji Bölümü mezunudur.

doctor

Prof. Dr. Ali Benian

1 Ocak 1976, İstanbul doğumlu ve evlidir. Fransızca ve İngilizce biliyor. Şu anda İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde hizmet veriyor. Türk Androloji Derneği, İstanbul Jinekoloji Derneği ve International Menopause Society kuruluşlarına üyeliği bulunan Prof.Dr. Ali Ben...

doctor

Op. Dr. Ali Şakrak

17 Kasım 1960, Hatay doğumlu. Evli ve 3 çocuk babasıdır

doctor

Op. Dr. Ali Rıza Sözenoğlu

1 Mart 1961, İstanbul doğumludur. Evli ve 1 çocuk babasıdır. İstanbul Tabip Odası, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Perinatoloji Derneği’nde üyelikleri bulunuyor.

doctor

Fizyoterapist Alime Büyük Gönen

1989 yılı, Isparta doğumludur. İleri derecede İngilizce ve temel seviyede Almanca biliyor.

doctor

Doç. Dr Aydın Köşüş

Kadın Hastalıkları ve Doğum 1972 doğumludur. Türk Tabipler Birliği, Türk Jinekoloji Ve Obstetri Derneği ve WALS ( World Association Of Laparoscopic Surgeons) derneklerine üyelikleri bulunmaktadır.

doctor

Doç. Dr. Ayla Üçkuyu

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1989 yılında mezun oldu.Çeşitli alanlarda yaptığı çok sayıda bilimsel çalışma yurt dışı ve yurt içi bilimsel dergilerde yayımlandı.

doctor

Op. Dr. Aylin Akıncı

1972 İstanbul doğumlu olan Op. Dr. Aylin Akıncı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Türkiye Jinekologlar Deneği ve Jinekolojik Endoskopi Derneği üyelikleri bulunmaktadır.

doctor

Op. Dr. Ayşe Ekin Kara

1980 yılında Tosya da doğdu. 2010-2012 yıllarında Diyarbakır Dogumevinde mecburi hizmette çalıştı. 2012 den beri istanbul'da görev yapmaktadır.

doctor

Doç. Dr. Banu Kumbak AYGÜN

1972 İstanbul doğumlu. WES, TJOD, TSRM, JED, Endometriozis ve Adenomyozis Derneği, ESHRE, ASRM, ESGE üyesidir. Dr. Aygün, evli ve iki çocuk annesidir.

doctor

Op. Dr. Banu Öndeş

Op. Dr. Banu Öndeş İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi mezunudur. TJOD ve TSRM dernek üyelikleri bulunan Öndeş'in çok sayıda araştırma ve yayını bulunmaktadır.

doctor

Prof. Dr. Barış Ata

1974 doğumlu olan Doç. Dr. Barış Ata evli ve 1 çocuk babasıdır. Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Minimal İnvaziv Jinekoloji D

doctor

Prof. Dr. Bülent Baysal

1961 Nazilli doğumlu olan Prof.Dr. Bülent Baysal'ın 105 yayını ve 30 bildirisi bulunmaktadır.

doctor

Op.Dr. Bülent Arıcı

1979 yılı, Sakarya doğumludur. İngilizce biliyor. Evli, 2 çocuk babasıdır. İleri düzey laparoskopik ve histereskopik cerrahi deneyimi mevcut. Aynı zamanda genital estetik cerrah

doctor

Op. Dr. Burcu Saygan Karamürsel

Evli ve 2 çocuk annesidir. İngilizce ve Almanca biliyor. Türk Perinatoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ve ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology) üyelikleri bulunuyor.

doctor

Yrd. Doç. Dr. Burcu Aydın Boyama

1983 doğumludur. Türkiye Obstetri ve Jinekoloji Derneği (TJOD) ve İstanbul Tabip Odası derneklerine üyelikleri bulunuyor. İyi derecede İngilizce biliyor.

doctor

Yrd. Doç. Dr. Çağcıl Yetim

Ankara doğumludur. “Türkiye’nin en ağır bebeğini dünyaya getiren doktor” olarak bilinen Yard. Doç. Dr. Çağcıl Yetim, 2012’de Hatay Kırıkhan’da 7 kilo ağırlığında bebek dünyaya getirterek bu unvana sahip oldu

doctor

Op. Dr. Can Postacı

HypnoBirthing Eğitimcisi, Genital Plastik-Kozmetik Cerrahi ve Göğüs Cerrahisi Uzmanı’dır.

doctor

Prof. Dr. Cansun Demir

25 Nisan 1964, Kozan doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası. İngilizce ve Almanca biliyor. Acıbadem Adana Hastanesi’nde Perinatoloji Uzmanı olarak görev yapıyor. Peritam (Prenatal Tanı Tedavi ve Araştırma Merkezi) Yönetim Kurulu Üyeliği bulunuyor. Aynı zamanda Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği’nin Yöne...

doctor

Prof. Dr. Cem İyibozkurt

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, European Society of Gynaecological Oncology, Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği ve Adolesan Sağlığı Derneği’ne üyelikleri bulunuyor

doctor

Prof.Dr. Cem Turan

1998-2012 yılları arasında İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yoğunluklu olarak yüksek riskli gebelikler, kanser ve ürojinekolojik cerrahi dalında klinik şefi olarak çalıştı.

doctor

Doç. Dr. Cem Çelik

1977 yılı doğumludur. Amerikan Üreme Tıbbı Derneği (ASRM), Avrupa İnsan Üremesi ve Embriyoloji Derneği (ESHRE), Avrupa Jinekolojik Endoskopi Derneği (ESGE) gibi bir çok derneğe üyelikleri bulunuyor.

doctor

Op. Dr. Cem Ardıç

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği üyesidir.

doctor

Prof. Dr. Cem Murat Baykal

1970 doğumludur. European Cervical Cancer Association (ECCA) Türkiye Temsilcisi olan Baykal, Society of European Robotic Gynecological Surgery gibi bilimsel kuruluşlara üyelikleri bulunuyor.

doctor

Prof. Dr. Cihat Ünlü

1955 yılı doğumlu olan Dr. Ünlü, aynı zamanda Journal of the Turkish-German Gynecological Association'ın editörüdür

doctor

Op. Dr. Cihat Aydın

7 Nisan 1969, Ürdün doğumlu. Evli olan Aydın, İngilizce ve Arapça biliyor.

doctor

Op. Dr. Deniz Gökalp Kaya

8 Ağustos 1976, İstanbul doğumlu. Evli ve 1 çocuk annesi olan Kaya, aynı zamanda İnfertilite & Tüp Bebek Uzmanı.

doctor

Op. Dr. Dilek Aslan

1970 Turgutlu, Manisa doğumlu olan Aslan, evli ve 1 çocuk annesi. İngilizce biliyor. Kitap okumak, bilişim, seyahat, çocuk öyküleri yazmak, doğa sporları ve kültür sanat etkinlikleri özel ilgi alanlarıdır. IVF, L/S, H/S, NRP, AATL sertifikasyonları ile TSRM, ESHRE, ASRM, ISGE üyesidir....

doctor

Op. Dr. Dilek İncesu

Evli ve üç çocuk annesi olan Op.Dr.Dilek İncesu'nun TSRM Üyeliği, TJOD Üyeliği, ESHRE ve ASRM üyelikleri bulunmaktadır.

doctor

Op. Dr. Elif Ganime Aydeniz

1977 Doğumlu. Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Advancing Minimal Invasive Gynecology Worldwide derneklerine üyelikleri bulunuyor.

doctor

Op. Dr. Emine Özel

1977 yılında Eskişehir'de doğdu.Üniversite eğitimini 1995-2001 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamladı.

doctor

Uzm. Dr. Emre Volkan Kasımoğulları

1980 yılı doğumlu, evli ve iki çocuk babasıdır. Türkiye Obstetrik ve Jinekoloji Derneği, Türkiye Jinekoloji Derneği, Perinatoloji gibi bir çok derneğe üyelikleri bulunuyor.

doctor

Prof. Dr. Engin Oral

3 Mart 1965 İstanbul doğumlu olan Prof. Dr. Engin Oral evli ve bir kız çocuğu babasıdır. İstanbul TJOD Yönetim Kurulu Üyesidir ve Türkiye Endometriozis ve Adenomyozis Derneği başkanlığını yürütmektedir.

doctor

Doç. Dr. Ercan Baştu

Amerikan Üreme Tıbbı Derneği, Amerikan Jinekolojik Laparoskopi Derneği, Avrupa İnsan Üremesi ve Embriyoloji Derneği, Avrupa Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ve Jinekolojik Endoskopi Derneği üyelikleri bulunuyor

doctor

Prof. Dr. Erdoğan Ertüngealp

1988 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Profesör ünvanını alan Prof.Dr.Erdoğan Ertüngealp'in çok sayıda mesleki dernek üyeliği bulunmaktadır.

doctor

Op. Dr. Erhan Karaalp

22 Mart 1982 yılı Sakarya doğumludur.5 yıllık asistanlık eğitimi sonrasında 2011 yılında kadın hastalıkları ve doğum uzman doktoru oldu. Evli ve eşi Aile Hekimliği Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

doctor

Prof. Dr. Erkut Attar

11 Mart 1961, Mucur doğumlu. Evli olan Dr. Attar, aynı zamanda İstanbul Tıp Fakültesi, Öğrenci Bilimsel Araştırma Kulübü Koordinasyon Kurulu Üyesi’dir.

doctor

Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu

Söke doğumlu. İyi derecede İngilizce, orta seviyede Fransızca ve Almanca biliyor. Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Genel Sekreteri'dir. Evli ve iki çocuk sahibi.

doctor

Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu

11 Haziran 1958, Ankara doğumludur. Marmara Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Başkanı olan Durmuşoğlu aynı zamanda Florence Nightingale Kızıltoprak Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde hizmet vermeye devam etmektedir. Kendisi, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite B...

doctor

Op. Dr. Fatih Demirtola

Op. Dr. Fatih Demirtola 1967 doğumlu, evli ve iki çocuk sahibidir.

doctor

Op. Dr. Fatih Öğüç

1967 yılı doğumludur. 2013 yılında Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde Tüp Bebek Merkezi Direktörlüğü yapmıştır. 2016 yılında ise İstanbul Acıbadem International Tüp Bebek Merkezi Direktörlüğünü üstlenmiştir.

doctor

Doç. Dr. Fatma Bahar Cebesoy

1 Ağustos 1976, Eskişehir doğumludur. Türk Obstetrik ve Jinekoloji Derneği ve European Society of Contraception’a üyelikleri bulunuyor

doctor

Op. Dr. Figen Demir

7 Haziran 1967, Kayseri doğumludur. Evli ve 2 çocuk annesi olan Demir’in hobileri; kitap okumak, yüzmek, resim yapmak ve seyahat etmek.

doctor

Op. Dr. Filip Taşhan

1979 yılı doğumludur. Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Türk Alman Jinekoloji Derneği ve Tabip Odası’na üyelikleri bulunan Jinekolog Op. Dr. Filip Taşhan, İngilizce ve Fransızca biliyor.

doctor

Prof. Dr. Fuat Demirci

İstanbul Haydarpaşa Lisesini 1977, İstanbul Tıp Fakültesi’ni 1983 yılında bitirdi. Kendi geliştirdiği ultrasonografik bir tanı yöntemi ve bir operasyon yöntemi uluslararası literatürde yer aldı.

doctor

Doç. Dr. Funda Güngör

Funda Güngör Uğurlucan, 14 Ekim 1977 tarihinde Edirne’de doğdu. İlgi alanları; ürojinekoloji, reprodüktif endokrinoloji ve infertilite, laparoskopik cerrahi, kronik pelvik ağrı ve cinsel disfonksiyonlardır. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir...

doctor

Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra 2013 ılına kadar Atatürk Devlet Hastanesinde görev yaptı. 2013 yılından bu yana ise Lara Kadın Doğum Kliniğinde hizmet vermektedir.

doctor

Doç. Dr. Gazi Yıldırım

10 Nisan 1975, Elazığ doğumlu. TJOD üyesi ve İstanbul Delegesi, TSRM, ASRM, ESHRE, WALS ve ESIDOG-Tr Üyesi, Endometriozis ve Adenomyozis Derneği Denetleme Kurulu Y. Üyesi, JED Yönetim Kurulu Üyesi ve saymanıdır.

doctor

Prof. Dr. Göğşen Önalan

1966 doğumludur. İngilizce biliyor.

doctor

Prof. Dr. Gürkan Bozdağ

Gürkan Bozdağ 1999 Ankara Universitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 50 den fazla uluslararası makale ve kitap konu yazarlığı mevcut olup önde gelen dergilerde değerlendirmeci olarak görev almaktadır..

doctor

Op. Dr. Hakan Kılavuz

24 Ekim 1970, Manisa doğumludur.

doctor

Op.Dr. Hakan Erenel

19 Aralık, 1983 doğumlu. İngilizce ve Almanca biliyor. Türk Jinekoloji Obstetrik Derneği ve Jinekolojik Endoskopi Derneği'ne üyelikleri bulunuyor.

doctor

Prof. Dr. Hakan Seyisoğlu

1958 yılı, İstanbul doğumlu. Özel ilgi alanı, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite olan Seyisoğlu 1992 yılında Türkiye Menopoz ve Osteoporoz Derneği’nin kurucuları arasında yer aldı.

doctor

Op.Dr. Halim Cihan Erdoğdu

1968 yılı Ankara doğumludur. Evli ve İngilizce biliyor. Türk Tabipler Birliği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Türkiye Maternel Fetal Tıp ve Perinatoloji derneklerine üyelikleri bulunuyor.

doctor

Yrd. Doç. Dr. Hazel Çağın Kuzey

1984 yılı, Adana doğumludur. Evli olan Yard. Doç. Dr. Hazel Çağın (Gürleyen) Kuzey İngilizce ve Almanca biliyor.

doctor

Op. Dr. Hediye Dağdeviren

1980 yılı, Diyarbakır doğumludur. İngilizce biliyor. American Society for Reproductive Medicine (ASRM), European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) gibi derneklere üyelikleri bulunuyor.

doctor

Prof. Dr. Hulusi Bülent Zeyneloğlu

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Aynı Üniversite Hastanesinin Üremeye Yardımcı Teknikler Merkezi ve Endoskopik Cerrahi Ünitesi yöneticisidir.

doctor

Op. Dr. Hüseyin Ceyberi

1963 yılında doğdu.

doctor

Doç. Dr. Hüseyin Cengiz

Doç. Dr. Hüseyin Cengiz'in, World Association of Perinatal Medicine, International Urogynecological Association, International Continence Society gibi bir çok derneğe üyelikleri bulunuyor.

doctor

Prof. Dr. Hüsnü Görgen

1962 yılı, Adana doğumludur. Türk Jinekoloji Derneği, Jinekolojik Onkoloji Derneği, Ürojinekoloji ve Pelvik Rekontriksiyon Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği üyelikleri bulunuyor

doctor

Doç. Dr. İbrahim Esinler

1974 yılı, Denizli doğumludur. Evli ve 1 çocuk babasıdır

doctor

Op. Dr. İnci Uslu Çavuşoğlu

1969 yılı, Bursa doğumlu. LOTUS Gebe Eğitim merkezi Kurucu ve Yöneticisi.

doctor

Op. Dr. İsmail Bıyık

1982 yılı, Bursa doğumlu. Evli. Üyesi olduğu bilimsel mesleki kuruluşlar; Türk Jİnekolji ve Obstetrik Derneği (TJOD)

doctor

Doç. Dr. Kemal Göl

1965 İstanbul doğumludur. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden derece ile mezun olan Doç.Dr.Kemal Göl'ün Uluslararası dergilerde yayınlanan çok sayıda makalesi mevcuttur.

doctor

Prof. Dr. Koray Elter

İlköğretimini İstanbul Erenköy İlkokulunda, Orta Öğretimini Kadıköy Maarif Kolejinde tamamladı. Lise döneminde girdiği TÜBİTAK Matematik yarışmasında Marmara Bölgesi İkincisi oldu.

doctor

Doç. Dr. Korhan Kahraman

1976 doğumlu olan Dr.Kahraman’ın Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Türk Tabipler Birliği, International Gynecologic Cancer Society ve European Society Of Gynaecological Oncology derneklerine üyeliği bulunuyor.

doctor

Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu

Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu, 1956 yılında Yunanistan, Gümülcine’de doğdu. 2002 yılından beri İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde Tüp Bebek Konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

doctor

Prof. Dr. M. Faruk Köse

1956 Burdur doğumludur. Özel Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığı'nı yürütmektedir.

doctor

Prof.Dr. M.Turan Çetin

Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesi’ni birincilikle bitirdikten sonra Türkiye'de ilk defa “Laparoskopik Video Presentasyonu ve Laparoskopik ilk Tubal Anastomozu” gerçekleştirdi.

doctor

Op. Dr. Mehmet Ergez

1959 yılı, Adana doğumludur. Türk Jinekoloji-Obstetrik Derneği (TJOD) ve Türk Ürojinekoloji Derneği'ne üyelikleri bulunan Op. Dr. Mehmet Ergez, hobi olarak scuba diving, tenis sporları ile ilgileniyor.

doctor

Op. Dr. Mehmet Ali Şüküroğlu

18.01.1959 yılında Konya’nın Akşehir ilçesinde doğdu . 1976 yılında Hacettepe Üniversitesinde başladığı tıp eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tamamladı.

doctor

Prof. Dr. Mehmet Murat Naki

1972 yılı, Kars doğumludur. İngilizce biliyor. Evli, iki çocuk babasıdır. İlgi alanları; Jinekolojik Onkoloji, Robotik Cerrahi, Laparoskopik Cerrahi, Jinekolojik Cerrahi, Ürojinekoloji, Reprodüktif Cerrahi.

doctor

Op. Dr. Mehtap Şentürk Çiçek

14/04/1972 tarihli İstanbul doğumludur. Evli , İki Çocuk Annesi İngilizce ve Gürcüce biliyor

doctor

Op. Dr. Meltem Aksu Sönmezer

Özel ilgi alanları arasında Gebelik, Doğum, İnfertilite, Cinsel İşlev Bozuklukları ve Vajinismus, Endoskopik Cerrahi, Kadın Genital Organ Estetik Cerrahisi, Ürojinekolojik Cerrahi yer almaktadır.

doctor

Doç. Dr. Meriç Karacan

Evli ve 1 çocuk babasıdır. American Society for Reproduction Medicine, European Society of Human Reproduction and Embryology, Türkiye Jinekoloji Derneği, Üreme Tıbbı Derneği, Turkish Society of Reproductive

doctor

Prof.Dr. Metin Çapar

Dünyada ilk defa vajinal yoldan stres inkontinans cerrahisini geliştirmiş ve Çapar Valv olarak adını verdiği bir aletle, Çapar operasyonunu uygulamıştır.

doctor

Op. Dr. Metin Acu

01.10.1972 Diyarbakır doğumlu,1988-1994 yılları arasında Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde Temel Tıp Eğitimini tamamladı.

doctor

Op. Dr. Mine Balcı Kokulu

1964 yılı doğumludur. İngilizce biliyor.

doctor

Op.Dr. Mine Gül Hatiboğlu

1967 yılı, Ankara doğumlu. Evli ve 1 erkek çocuğu sahibi olan Hatiboğlu, ileri düzey İngilizce biliyor. Hobi olarak tiyatro ve sinema ile ilgileniyor.

doctor

Doç. Dr. Murat Ekin

1968 yılı, Ankara doğumlu. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Üyesi olduğu bilimsel mesleki kuruluşlar; Türk Jİnekolji ve Obstetrik Derneği (TJOD); Turkish Society of Reproductive Medicine (TSRM); Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED); Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği....

doctor

Prof. Dr. Murat Sönmezer

12 Ağustos 1971 yılı, Kayseri doğumlu

doctor

Doç.Dr. Murat Arslan

8 Kasım 1971 yılı, Burdur doğumlu ve evli

doctor

Op. Dr. Mustafa Derda Kaya

Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olan Kaya, 2004-2009 yılları arasında Başkent Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD’da uzmanlığı bulunuyor. Aynı zamanda Neonatal Ressusitasyon Uygulayıcı, Laparoskopi-Histereskopi, Kolposkopi ve Ultrasonografi sertifikaları bulun...

doctor

Op. Dr. Mustafa Nuri Alihanoğlu

1972 doğumlu Gyn. Dr. Mustafa Nuri Alihanoğlu Özel Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi Kurucusu ve Hekimidir.

doctor

Op.Dr. Nezih Durmazlar

Özel ilgi alanları; Minimal İnvazif Cerrahi, Endometriozis Cerrahisi, Laparoskopik Histerektomi&Myomektomi, Laparoskopik ve Histeroskopik girişimler.

doctor

Op. Dr. Nilgün Kuştarcı Hunca

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olup, ihtisas eğitimini Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde tamamladı. Rumeli Hastanesi kurucu ortaklarındandır.Evli ve 2 çocuk annesidir.

doctor

Op. Dr. Nurhan Takar

20 Ekim 1973, İstanbul doğumlu..

doctor

Diyetisyen Nursel Eroğlu

1981 yılı doğumludur. İyi derecede İngilizce biliyor. Dijital medya, dünya mutfakları, hayvanları koruma, seyahat ve fitness ile ilgileniyor. Herkes İçin Spor Dergisi, Food Time ve Diabetic Living'te yazarlı

doctor

Op. Dr. Ömer Altun

1969 yılında Kayseri’de doğdu. 1985 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl girdiği Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1991 yılında Dördüncülük derecesiyle Tıp Doktoru ünvanı alarak mezun oldu.

doctor

Op. Dr. Orhan Orhan

1978 yılı, Bursa doğumlu....

doctor

Prof. Dr. Osman Balcı

Dr.Osman Balcı; Erdemli/Mersin doğumludur. Çok sayıda ulusal ve uluslararasi dergilerde yayınlanmış çalışmaları, bilimsel toplantılarda sunduğu bildirileri ve kitap bölümü yazarlığı bulunmaktadır.

doctor

Prof. Dr. Osman Fadıl Kara

1953 Tarsus doğumlu Kara, 1977 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Uzmanlığı’nı da 1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nden almıştır.

doctor

Op. Dr. Özge Karaosmanoğlu

1979 doğumlu Op. Dr. Özge Karaosmanoğlu KTÜ Tıp Fakültesi mezunudur. Türkiye Obstetrik ve Jinekoloji Derneği ile Türk Tabipler Birliği üyelikleri bulunmaktadır..

doctor

Uzm. Dr. Özge Kızılkale Yıldırım

1984 Mersin doğumlu, evil bir çocuk annesidir. TJOD (Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği), TSRM (Türk Üreme Tıbbı Cemiyeti), JED (Jinekolojik Endoskopi Derneği) gibi bir çok üyelikleri bulunuyor.

doctor

Uzm. Fzt. Özlem Üstünkaya

Türkiye Fizyoterapistler Derneği, Australian Physiotherapy & Pilates Institute, Ürojinekoloji Derneği üyelikleri bulunuyor.

doctor

Op. Dr. Pınar Yalçın Bahat

İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1985 İstanbul doğumlu. TJOD, TSRM, JED, Endometriozis ve Adenomyozis Derneği, WES, ESHRE, BARNAT, BNR üyesidir. Dr

doctor

Prof. Dr. Polat Dursun

Avrupa Genç Jinekolog Onkologlar Derneği olan ENYGO’nun Yönetim Kurulu üyesidir. Ankara'daki kliniğinde hizmet vermektedir.

doctor

Op. Dr. Rafet Duraker

22 Ocak 1979 yılı, Diyarbakır doğumlu..

doctor

Prof. Dr. Ramazan Dansuk

Bezmialem Vakıf Ünv. Kadın Doğum A.B.D. başkanıdır.

doctor

Op. Dr. Sami Güngör

1977 yılı, Elazığ doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

doctor

Op. Dr. Şebnem İnal

Op. Dr. Şebnem İnal'ın .çalışma hayatımın tümü Türkiye'nin yüksek doğum- ameliyat ve poliklinik sayılarına sahip Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde çalışarak geçmiştir.

doctor

Diyetisyen Selin Şahin

1990 yılı Ocak ayı doğumlu olan Diyetisyen Selin Şahin, Selin Şahin Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Merkezi’nde hizmet veriyor.

doctor

Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç

1970 yılı, Kayseri doğumlu. Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Üreme Tıbbı Derneği (UTD), Üreme Sağlığı ve Infertilite Derneği (TSRM), Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinato

doctor

Prof. Dr. Sezai Şahmay

28 Nisan 1951, İstanbul doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası. Üye olduğu meslek kuruluşları; Türk Tabibler Birliği, İstanbul Jinekoloji Derneği, Perinatoloji Derneği, Endokrinoloji Derneği, Jinekolojik Endokrinoloji Derneği (Kurucu Üye), Türk İmmünoloji Derneği, European Society of Human Reproduction and...

doctor

Op. Dr. Sezgin Sönmez

1975 yılı, Gaziantep doğumlu olan Op. Dr. Sezgin Sönmez, evli ve 1 çocuk babasıdır. Sönmez, Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneği, İnfertilite Derneği, Ürojinekoloji Derneği, Perinatology Derneği, Jinekoloj

doctor

Op. Dr. Sonay İsenlik

1979 Gaziantep doğumlu, evli ve bir çocuk annesidir.Ultrasonografi, Laparoskopi-Histereskopi ve neonatal ressusitasyon uygulayıcı sertifikası bulunmaktadır.

doctor

Op. Dr. Suat Karataş

Op. Dr. Suat KARATAŞ, 22 Şubat 1982 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında tamamlamıştır.

doctor

Prof. Dr. Şükrü Yazar

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Acıbadem Üniversitesi Öğretim Üyesi 1967 yılı doğumludur. İngilizce Almanca biliyor.

doctor

Op. Dr. Süleyman Akarsu

1969 Diyarbakır doğumlu olan Op.Dr.Süleyman Akarsu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

doctor

Prof. Dr. Talat Umut Kutlu Dilek

31 Temmuz 1975 yılı, Ankara doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası. İngilizce biliyor. Mersin Jinekoloji Derneği, Türk Jinekoloji Derneği ve Ulusal Aile Planlaması ve Kontrasepsiyon Derneği üyelikleri bulunuyor.

doctor

Op.Dr. Tamer Bülent Karali

1968 Samsun doğumlu Op.Dr.Karali evli ve iki çocuk babasıdır. Özel ilgi alanları Jinekolojik Laparoskopi ve İnfertilitedir.

doctor

Op. Dr. Tansel Çetinkaya

1962 yılı, Sivas doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır.

doctor

Prof. Dr. Teksen Çamlıbel

Doktor Çamlıbel 2005 yılından beri Jinemed Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı olarak hizmet vermektedir.

doctor

Prof. Dr. Tevfik Güvenal

1966 yılı, Sivas doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası

doctor

Doç.Dr. Tolga Ergin

1966 yılı, Ankara doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası. Türk Jinekoloji Derneği, İstanbul Jinekoloji Derneği, Türk Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, Türk-Alman Jinekoloji Derneği, Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği üyelikleri bulunuyor.

doctor

Op. Dr. Tülay Aydın Koldaş

1969 doğumludur. İngilizce biliyor. Evli ve bir kız çocuğu vardır.

doctor

Yard. Doç. Dr. Turgut Aydın

1972 yılı, Sakarya doğumludur. ESHRE, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği üyelikleri bulunuyor. İyi derecede İngilizce biliyor.

doctor

Op. Dr. Übeyt Akçin

5 Şubat 1977 yılı, Elazığ doğumlu. Evli, İngilizce biliyor. Türk Tabibleri Birliği, TJOD(Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneği), ESHRE (Europen Society of Human Reproductive Endocronology), TJED(Türkiye Jinekolojik Endeskopi Derneği), ÜTD(Üreme Tıbbi Derneği), TİVAK(Türkiye İnfertilite Vakfı Kurumu...

doctor

Op. Dr. Ufuk Bişak

1957 yılı, İstanbul doğumlu olan Op. Dr. Ufuk Bişak, İngilizce ve Fransızca biliyor. Çeşitli dernek üyelikleri bulunan Bişak'ın yelken, yüzme, tenis, briç ve fotoğraf gibi ilgi alanları bulunuyor.

doctor

Prof. Dr. Ulun Uluğ

1969 yılı, İstanbul doğumludur. Türk Jİnekolji ve Obstetrik Derneği (TJOD), Türk Tabipler Birliği, Üreme Tıbbı Derneği, Endometriozis ve Adenomyozis Derneği gibi bir çok bilimsel mesleki kuruluşa üyedir.

doctor

Op. Dr. Ümit Kaya

13 Mayıs 1975 yılı, Giresun doğumlu. Evli ve 1 çocuk babasıdır..

doctor

Prof. Dr. Ümit İnceboz

1965 yılında Ankara’da doğdu. Evli ve bir kız çocuk annesidir.

doctor

Op. Dr. Umut Sarı

Arapça ve İngilizce bilen Uzm. Dr. Umut Sarı'nın Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ve Türk Tabipleri Birliği derneklerine üyelikleri bulunuyor.

doctor

Op. Dr. Yasemin Yakut

23 Haziran 1963 yılı, Ankara doğumlu. TJOD, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Ürojinekoloji Derneği, ESC, Avrupa Kontrasepsiyon Derneği, Ulusal Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Derneği, Zeynep Kamil Anne ve Çocuk Sağlığını Koruma Derneği’ne üyelikleri bulunuyor.

doctor

Op. Dr. Yücel Koçak

1963 yılı, Erzurum doğumlu.

doctor

Op. Dr. Zerrin Karabulut Kasman

1969 Çanakkale doğumlu Op.Dr.Zerrin Karabulut evli ve iki çocuk annesidir. Çeşitli kurumlarda görev aldıktan sonra 2013 itibariyle Elitium Cerrahi Tıp Merkezinde görev yapmaktadır.Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610