YRD. DOÇ. DR. BURCU AYDIN BOYAMA HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Yrd. Doç. Dr. Burcu Aydın Boyama

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Yrd. Doç. Dr. Burcu Aydın Boyama

Kadın Hastalıkları ve Doğum
İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi Esenler Hastanesi , Esenler

1983 doğumludur. Türkiye Obstetri ve Jinekoloji Derneği (TJOD) ve İstanbul Tabip Odası derneklerine üyelikleri bulunuyor. İyi derecede İngilizce biliyor.

Eğitim

Vefa Anadolu Lisesi'ni birincilikle tamamlayan Yrd. Doç. Dr. Burcu Aydın Boyama, 2001 ve 2008 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Bölümü'nde eğitim almıştır. Üniversiteyi üçüncülükle tamamlamıştır. Doktorasını Yale Üniversitesi'nde yapmıştır.

Çalışma Dönemi

2008-2013 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanı olarak göreve başlayan Yrd. Doç. Dr. Burcu Aydın Boyama, 2013-2014 Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi'nde Uzman Hekim olarak hizmet vermiştir. Şu an İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi Esenler Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir.

Mesleki Aktiviteler

Ulusal ve uluslararası birçok yayın kuruluşundan bilimsel makaleleleri bulunan Boyama'nın Türkiye'deki basın kuruluşlarında yayınlanmış pek çok yazısı da bulunmaktadır.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610