UZM. DR. ÖZGE KIZILKALE YILDIRIM HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Uzm. Dr. Özge Kızılkale Yıldırım

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Uzm. Dr. Özge Kızılkale Yıldırım

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
- , -

1984 Mersin doğumlu, evil bir çocuk annesidir. TJOD (Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği), TSRM (Türk Üreme Tıbbı Cemiyeti), JED (Jinekolojik Endoskopi Derneği) gibi bir çok üyelikleri bulunuyor.

Eğitim

2007 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun olan Uzm. Dr. Özge Kızılkale Yıldırım, doktorasını Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'nde Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünde tamamladı. 2010-2014 yıllarında Yeditepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini de tamamlayan Yıldırım, 2014 ve 2016 yıllarında TCSB Beykoz Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde Uzman Doktor olarak hizmet verdi.

Çalışma Dönemi

2008 ve 2009 yıllarında Siyami Ersek Göğüs Kalp- Damar Cerrahisi Hastanesi'nde Asistan olarak görevine başlayan Uzm. Dr. Özge Kızılkale Yıldırım yine Asistan olarak Yeditepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda 2010 ve 2014 yılları arasında hizmet verdikten sonra 2014 ve 2016 yıllarında ise T.C. Sağlık Bakanlığı, Beykoz Devlet Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde Uzman Doktor olarak çalıştı.

Mesleki Aktiviteler

1984 Mersin doğumlu, evil birçocuk annesidir. TJOD (Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği), TSRM (Türk Üreme Tıbbı Cemiyeti), JED (Jinekolojik Endoskopi Derneği), WALS (The World Association of Laparoscopic Surgeon), AAGL (American Association of Gynecologic Laparoscopist), TUPCD (Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstruktif Cerrahi Derneği), TSGO (Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği), TPD (Türk Perinatoloji Derneği) ve CİSED (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) üyelikleri bulunuyor. Uzm. Dr. Özge Kızılkale Yıldırım'ın birçok ulusal ve uluslar arası dergilerde ve makalelerde yayımlanan yazıları bulunuyor.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610