PROF. DR. HAKAN SEYİSOĞLU HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Prof. Dr. Hakan Seyisoğlu

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Prof. Dr. Hakan Seyisoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

1958 yılı, İstanbul doğumlu. Özel ilgi alanı, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite olan Seyisoğlu 1992 yılında Türkiye Menopoz ve Osteoporoz Derneği’nin kurucuları arasında yer aldı.

Eğitim

, 1981 yılında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında tamamladı. 1994 yılında Doçent, 2000 yılında ise Profesör oldu.

Çalışma Dönemi

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda öğretim üyeliği görevini sürdürmekte olan Prof. Dr. Hakan Seyisoğlu, özel bir hastanede görev almaktadır.

Mesleki Aktiviteler

Türkiye Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Jinekolojik Endokrinoloji Derneği, Türk Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Derneği (TSRM), American Society for Reproductive Medicine (ASRM) ve European Society of Human Reproduction and Embriology (ESHRE) üyesi olan Dr. Seyisoğlu’nun üreme endokrinolojisi ve menopoz konusunda çok sayıda ulusal ve uluslararası bilimsel yayını, kitap bölümü ve kitap editörlüğünün yanı sıra kongre bilimsel konuşmaları bulunmaktadır.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610