OP. DR. UFUK BİŞAK HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Op. Dr. Ufuk Bişak

Jin. ve Kadın Hastalıkları
Lifemed Tıp Merkezi , İstanbul

1957 yılı, İstanbul doğumlu olan Op. Dr. Ufuk Bişak, İngilizce ve Fransızca biliyor. Çeşitli dernek üyelikleri bulunan Bişak'ın yelken, yüzme, tenis, briç ve fotoğraf gibi ilgi alanları bulunuyor.

Eğitim

1975 yılında Kadıköy Maarif Koleji’ni bitiren Op. Dr. Ufuk Bişak, 1981 yılında da İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamladı. Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzmanlık eğitimini Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1989 yılında bitiren Bişak, Tel Aviv Üniversitesi Assaf Harofeh Hastanesi’nde Tıbbı Genetik Eğitimi aldı. Yeditepe Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi ‘nin ÜYTE Sertifikası Eğitim Programı’na katılan Op. Dr. Ufuk Bişak, Anadolu Ün. Açık Öğretim Fakültesi’nden de Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı diploması bulunuyor.

Çalışma Dönemi

1982 ve 1985 yılları arasında Pratisyen Hekim olarak SSK Paşabahçe Hastanesi’nde hizmet veren Op. Dr. Ufuk Bişak, tam zamanlı hekim olarak 1993 ve 1994 yıllarında Türkiye Hastanesi’nde çalıştı. Tam zamanlı hekim olarak 1994 ve 1999 yılları arasında Özel Göztepe Hastanesi’nde hizmetlerine devam eden Bişak, 2008 yılına kadar özel muayenehanesinde hizmet verdi. 2008 ile 2010 yıllarında Prof.Dr.M.Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi’nde tam zamanlı hekim ve müdür olarak görevine devam eden Bişak, 2011 yılından beri Lifemed Tıp Merkezi’nde tam zamanlı hekim olarak görev vermeye devam ediyor.

Mesleki Aktiviteler

Mesleki hayatı boyunca birçok sempozyum ve kurslara katılan Op. Dr. Ufuk Bişak’ın katılmış olduğu etkinliklerden bazıları: Üreme Tıbbı Derneği tarafından düzenlenen 3.Teorik ve Pratik Uygulamalı Histeroskopi-Laparoskopi Kursu, Pratik Ovulasyon İndüksiyon Kursu, Vajinal Histerektomi Kursu, Üreme Tıbbı Derneği’nin düzenlediği Polikistik Over Sendromu Kursu, Temel Epidemiyoloji Kursu, Neonatal Resüsitasyon Kursu, Fetal Kalp Tarama Kursu, Continuing Medical Education, Menopause-Andropause-Anti Aging 2007, Endometrium ve Histeroskopi, HPV Enfeksiyonları ve HPV Aşıları sempozyumlarıdır. Bişak’ın ulusal ve uluslar arası birçok yayını bulunuyor.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610