OP. DR. SEZGİN SÖNMEZ HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Op. Dr. Sezgin Sönmez

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Op. Dr. Sezgin Sönmez

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Özel Muayenehane , GAZİANTEP

1975 yılı, Gaziantep doğumlu olan Op. Dr. Sezgin Sönmez, evli ve 1 çocuk babasıdır. Sönmez, Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneği, İnfertilite Derneği, Ürojinekoloji Derneği, Perinatology Derneği, Jinekoloj

Eğitim

İlk ve ortaöğrenimini Gaziantep'te tamamlayan Op. Dr. Sezgin Sönmez, 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1999 yılında Gaziantep Üniversitesi Kadın Doğum Kliniği'nde ihtisasa başlayan Sönmez, 2004 yılında ihtisasını bitirdikten sonra Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını aldı.

Çalışma Dönemi

2006 yılında Özel Yılmazer Hastanesi'nde göreve başlayan Op. Dr. Sezgin Sönmez, Amerikan Hastanesi ve Sevgi Hastanesi'nde hizmet verdi. Basında yer alan birçok ameliyata da imza atmış olan Sönmez'in laparoskopik ameliyatlar, riskli gebelik takibi, idrar kaçırma ve genital organ estetik ameliyatları, infertilite (kısırlık) ve aşılama üzerine önemli çalışmaları bulunuyor.

Mesleki Aktiviteler

Op. Dr. Sezgin Sönmez'in Pretem Doğum Eyleminde Servikovajinal Sıvıda HCG ve Prolaktin Seviyesi Tayini ile ilgili yapmış olduğu yayınları bulunmaktadır.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610