OP. DR. MELTEM AKSU SÖNMEZER HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Op. Dr. Meltem Aksu Sönmezer

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Özel ilgi alanları arasında Gebelik, Doğum, İnfertilite, Cinsel İşlev Bozuklukları ve Vajinismus, Endoskopik Cerrahi, Kadın Genital Organ Estetik Cerrahisi, Ürojinekolojik Cerrahi yer almaktadır.

Eğitim

1996-2002 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim gören Op. Dr. Meltem Aksu Sönmezer, 2003 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası eğitimine başladı ve 2008 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanını aldı. 2009 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde Laparoskopik Cerrahi eğitimi aldı.

Çalışma Dönemi

Op. Dr. Meltem Aksu Sönmezer, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 5 yıl boyunca, Obstetri (Gebelik Takibi ve Doğum), Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelik), İnfertilite (Kısırlık), Menopoz, Jinekoloji ve Endoskopik Cerrahi ünitelerinde çalıştı. 2009 - 2012 yılları arasında İzmir Aliağa Devlet Hastanesi’nde hizmet verirken aynı zamanda özel muayenehanesinde de çalıştı. 2012 ve 2017 yıllarında Özel HRS Ankara Kadın Hastanesi, Özel Ankara Koru Hastanesi, Özel Ankara Medicana International, Özel Ankara Memorial Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yaptı. 2017 Mayıs ayından itibaren kendi muayenehanesinde görevine devam etmektedir.

Mesleki Aktiviteler

-

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610