OP. DR. İSMAİL BIYIK HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Op. Dr. İsmail Bıyık

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Op. Dr. İsmail Bıyık

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Karacabey Devlet Hastanesi, Karacabey , BURSA

1982 yılı, Bursa doğumlu. Evli. Üyesi olduğu bilimsel mesleki kuruluşlar; Türk Jİnekolji ve Obstetrik Derneği (TJOD)

Eğitim

Bursa Yenişehir Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi 2000 yılı mezunu olan Dr. İsmail Bıyık, 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek İstanbul Tuzla Hilmi Sonay Sağlık Ocağı Devlet Hizmet Yükümlülüğü’nü tamamladı. Uzmanlık eğitimini, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak tamamlayan Dr. Bıyık, uzmanlık tezini ise “Maternal serumdaki çözünebilir HLA-G düzeylerinin gebelik sonuçları ile ilişkisi” üzerine yaptı.

Çalışma Dönemi

İstanbul Tuzla Hilmi Sonay Sağlık Ocağı’ndaki hizmet yükümlülüğüyle göreve atılan Dr. Bıyık, şu an Karacabey Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Mesleki Aktiviteler

Ulusal ve uluslar arası birçok dergide makalesi yayımlanan Dr. İsmail Bıyık’ın projelerde yaptığı görevler ise; Maternal serumdaki çözünebilir HLA-G düzeylerinin gebelik sonuçları ile ilişkisi, Düzce Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi’nin yanı sıra pek çok ulusal çapta kongre ve sempozyuma da katılmışlığı bulunuyor.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610