OP. DR. HEDİYE DAĞDEVİREN HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Op. Dr. Hediye Dağdeviren

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Op. Dr. Hediye Dağdeviren

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Bakirköy Dr. Sadi Konuk Teaching and Research Hospital , -

1980 yılı, Diyarbakır doğumludur. İngilizce biliyor. American Society for Reproductive Medicine (ASRM), European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) gibi derneklere üyelikleri bulunuyor.

Eğitim

2005 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Uzm. Dr. Hediye Dağdeviren, 2007 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı'ndaki eğitimini tamamladı. Uzmanlık eğitimlerini ise İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tamamladı.

Çalışma Dönemi

2005 yılında Mardin Derik Devlet Hastanesi'nde Pratisyen Hekim olarak göreve başlayan Uzm. Dr. Hediye Dağdeviren, 2005 ve 2007 yılları arasında Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon A.B.D'da, 2007 - 2011 yıllarında İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini Asistan Hekim olarak yaptı. 2011 - 2012 yıllarında İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi Asistan Hekim olan Dağdeviren, 2012 - 2015 döneminde ise İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde Uzman Hekim olarak çalıştı.

Mesleki Aktiviteler

İyi klinik uygulamalar kapsamında aldığı birçok eğitim bulunan Uzm. Dr. Hediye Dağdeviren'in, ulusal ve uluslararası çapta araştırmacı olarak katıldığı birçok klinik araştırmada da imzası ve çalışmaları bulunmaktadır.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610