OP.DR. HAKAN ERENEL HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Op.Dr. Hakan Erenel

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Op.Dr. Hakan Erenel

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
- , -

19 Aralık, 1983 doğumlu. İngilizce ve Almanca biliyor. Türk Jinekoloji Obstetrik Derneği ve Jinekolojik Endoskopi Derneği'ne üyelikleri bulunuyor.

Eğitim

2001 yılında Cağaloğlu Anadolu Lisesi'ni bitiren Uzm. Dr. Hakan Erenel, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2007 yılında mezun olduktan sonra, yüksek lisansınız İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında 2012 yılında tamamladı. Erenel'in tezinin konusu "Endometriyum kanseri ve selim endometriyal patolojilerde 3 boyutlu power doppler parametreleri ve serum insan epididimis proteini 4 seviyelerinin incelenmesi"dir.

Çalışma Dönemi

Erasmus programı kapsamında stajını Almanya'nın Würzburg şehrindeki Julius-Maximilian Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapan Doktor Erenel, Genel Cerrahi ve Çocuk Hastalıkları üzerine dört yıl hem çalıştı hem de eğitim aldı. 2009 yılında ise Uzm. Dr. Hakan Erenel, Almanya Berlin'de, Charite Tıp Fakültesi jinekolojik endoskopik girişimlerde gözlemci doktor olarak görev almıştır.

Mesleki Aktiviteler

Ulusal ve uluslar arası birçok dergide makalesi yayınlanan Uzm. Dr. Hakan Erenel'in birçok sunum ve kitap çevirileri de bulunuyor.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610