FİZYOTERAPİST ALİME BÜYÜK GÖNEN HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Fizyoterapist Alime Büyük Gönen

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Fizyoterapist Alime Büyük Gönen

Fizyoterapi

1989 yılı, Isparta doğumludur. İleri derecede İngilizce ve temel seviyede Almanca biliyor.

Eğitim

2011 yılında Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu'ndan mezun olan Alime Büyük Gönen, 2014 - 2016 yıllarında yüksek lisansını Hacettepe Üniversitesi'nde Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında tamamladı. 2016 yılında Pamukkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nde doktorasına başlayan Gönen, 2010 ve 2011 yılında Stajyer Fizyoterapist Erasmus Öğrenci Değişim Programı ile Almanya’nın Osnabrüeck şehrindeki Institut Für Angewandte Physiotherapie Und Osteopatie'de 6 ay stajer fizyoterapist olarak hem eğitim aldı hem de çalıştı.

Çalışma Dönemi

2011 ve 2012 yıllarında Memorial Antalya Hospital'da Fizyoterapist olarak göreve başlayan Alime Büyük Gönen, 2012 ve 2014 yıllarında Deniz Yıldızı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Fizyoterapist olarak çalıştı. 2014 yılından itibaren Alanya Kadın Sağlığı Kliniği'nde Kadın Sağlığı Fizyoterapisti olarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı doktorlar ile birlikte görevine devam etmektedir.

Mesleki Aktiviteler

Türkiye Obstetri ve Jinekoloji Derneği (TJOD) Ocak ayı Bilimsel Toplantısı'nda, Global Physiotherapy Congress Atlanta'da Konuşmacı olarak görev alan Alime Büyük Gönen, birçok Seminer, Kurs ve Kongre'de Organizatör, Konuşmacı ve Eğitmen olarak yer almıştır.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610