DOÇ. DR. MURAT EKİN HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Doç. Dr. Murat Ekin

Doç. Dr. Murat Ekin

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi , İSTANBUL

1968 yılı, Ankara doğumlu. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Üyesi olduğu bilimsel mesleki kuruluşlar; Türk Jİnekolji ve Obstetrik Derneği (TJOD); Turkish Society of Reproductive Medicine (TSRM); Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED); Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği.

Eğitim

TED Ankara Koleji mezunu olan Dr.Ekin, 1992 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek Ankara Dr.Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimine başladı. 1997-2006 tarihleri arasında aynı hastanede başasistan olarak reprodüktif endokrinoloji ve jinekoloji kliniklerinde görev aldı.

Çalışma Dönemi

2006 yılında Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde infertilite, jinekolojik endoskopi ve pelvik rekonstrüktif cerrahiden sorumlu başasistan olarak görev yaptı. 2011 yılında klinik şef yardımcısı, 2013 yılında da Doçent oldu.

Mesleki Aktiviteler

Üreme yardımcı teknikleri ileri düzey endoskopi ve robotik cerrahi eğitimi sertifikaları mevcuttur. Avrupa Birliği Destekli Türkiye Üremesağlığı Programı Ulusal anne Ölümleri Çalışması 2005. Merkezinceleme komitesi üyeliği Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Stratejik planlama/Kurumsal eğitim yönetim planlaması(KEYP) projesi 2011,Asistan eğitimi koordinasyon birimi üyeliği

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610