DOÇ. DR. KEMAL GÖL HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Doç. Dr. Kemal Göl

Özellikle ilgilendiği alanlar; Yüksek riskli gebelikler, 4 boyutlu ultrasonografi, anomali taraması. Üreme endokrinolojisi, Polkistik over sendromu, Menopoz ve Kolposkopi dir.
1996 yılından beri Ankara'da kendi muayenehanesinde serbest hekimlik yapmaktadır. , Gaziosmanpaşa /ANKARA

1965 İstanbul doğumludur. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden derece ile mezun olan Doç.Dr.Kemal Göl'ün Uluslararası dergilerde yayınlanan çok sayıda makalesi mevcuttur.

Eğitim

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1989 yılında derece ile mezun olarak “Tıp Doktoru” oldu. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı ve 1994 yılında “Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı” oldu.

Çalışma Dönemi

Kasım 1994 de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak mecburi hizmetini yapmak üzere Hasköy 18 Nolu AÇSAP Merkezi’nde çalıştı. 1996 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atandı. 1996 yılında Doç. Dr. İzzet ŞAHİN ve Uz. Dr. Alev GÖL ile birlikte “BAŞAK Kadın Sağlığı Merkezi” ni kurdu. 2000 yılında Ankara Zübeyde Hanım Doğumevi ‘ ne atandı ve burada “menopoz ünitesi” ni kurdu. 2004 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Doçenti ünvanına hak kazandı. 2006 yılında devlet memurluğundan istifa etti. Ankara Özel Ada Hastanesi’nin kuruluş ve personel eğitimlerinde aktif görev aldı. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü ve Yataklı Servisler Direktörü olarak çalıştı. Daha sonra 2008-2009 yılları arasında Bayındır Kavaklıdere Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalıştım.Ayrıca 1996 yılından beri muayenehanesinde serbest hekimlik yapmaktadır.

Mesleki Aktiviteler

Neonatal Resusitasyon Programı (NRP) Eğitmen Sertifikası, VISUS 4 Boyutlu Ultrasonografi ve Obstetrik Doppler Kursu (Viyana, Haziran 2006), Nörolinguistik Programming (NLP) Master practitioner (Tamer Dövücü), Reiki Master Programı İletişim Becerileri, Çatışma Çözümleri Programı (Atölye Tempo)

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610