DOÇ. DR. GAZİ YILDIRIM HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Doç. Dr. Gazi Yıldırım

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Doç. Dr. Gazi Yıldırım

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi , İSTANBUL

10 Nisan 1975, Elazığ doğumlu. TJOD üyesi ve İstanbul Delegesi, TSRM, ASRM, ESHRE, WALS ve ESIDOG-Tr Üyesi, Endometriozis ve Adenomyozis Derneği Denetleme Kurulu Y. Üyesi, JED Yönetim Kurulu Üyesi ve saymanıdır.

Eğitim

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1999 yılında birincilikle mezun olan Yıldırım, ihtisasını Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. Hindistan ve Amerika’da temel ve ileri laparoskopi kurslarına katıldı. 2012 yılda Doçent oldu.

Çalışma Dönemi

2007’de New York Month Sinai Hastanesi’nde Prof. Dr. Farr Nezhat’ın yanında 1 yıl Laparoskopi ve Robotik Jinekoloji Bölümü’nde Minimal İnvazif Fellow olarak çalıştı. 2007 yılının sonunda Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı.

Mesleki Aktiviteler

Minimal İnvazif Jinekoloji ve Üreme Endokrinolojisi ile ilgilenen Dr. Yıldırım’ın ulusal ve uluslararası birçok yayını ve sunusu bulunuyor. Ulusal ve uluslararası alanda 10 kitap bölüm ve bölüm çeviri yazarlığı mevcuttur. Dr.Yıldırım aynı zamanda, J Turk Ger Gynecol Assoc Dergisi editörüdür ve pek çok ulusal ve uluslararası dergide de hakemlik yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı kongrelerin organizasyon komitesinde ve bilimsel sekretaryasında görev almıştır. Yine ulusal ve uluslararası birçok kongre ve kursta sunum, konuşma yapmıştır.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610