DOÇ. DR. FUNDA GÜNGÖR HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Doç. Dr. Funda Güngör

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Doç. Dr. Funda Güngör

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda çalışmaktadır.. , -

Funda Güngör Uğurlucan, 14 Ekim 1977 tarihinde Edirne’de doğdu. İlgi alanları; ürojinekoloji, reprodüktif endokrinoloji ve infertilite, laparoskopik cerrahi, kronik pelvik ağrı ve cinsel disfonksiyonlardır. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir...

Eğitim

İlköğretimini Edirne Kurtuluş İlkokulu’nda, ortaokul ve lise eğitimini Amerikan Robert Koleji’nde tamamladı. 1995 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Bölümü’ne girmeye hak kazandı ve 2001 yılında tıp doktoru ünvanı ile mezun oldu. 2001- 2006 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda kadın hastalıkları ve doğum ihtisasını tamamladı.

Çalışma Dönemi

2006- 2008 yılları arasında Balıkesir Dursunbey Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra, 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda uzman doktor olarak çalışmaya başladı. 2014 yılında Doçent doktor ünvanı aldı. Halen İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda çalışmaktadır.

Mesleki Aktiviteler

51 uluslarası makale, 1 uluslararası kitap bölümü, 15 ulusal makale, 9 ulusal kitap bölümü bulunmaktadır.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610