DOÇ. DR. ERCAN BAŞTU HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Doç. Dr. Ercan Baştu

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Doç. Dr. Ercan Baştu

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi , İSTANBUL.

Amerikan Üreme Tıbbı Derneği, Amerikan Jinekolojik Laparoskopi Derneği, Avrupa İnsan Üremesi ve Embriyoloji Derneği, Avrupa Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ve Jinekolojik Endoskopi Derneği üyelikleri bulunuyor

Eğitim

Doç. Dr. Ercan Baştu, tıp eğitimini, 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Kadın Hastalığı ve Doğum asistanlığını İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi’nde 2003-2008 yılları arasında yaptı. 2010-2011’de Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde (Boston, A.B.D.) reprodüktif endokrinoloji ve infertilite (REI) klinik research fellow olarak çalıştı. 2014 yılında doçentlik unvanını almıştır. Şu anki göreviyle eş zamanlı, Surrey Üniversitesi’nde (Guildford, İngiltere) “ileri jinekolojik endoskopi yüksek lisans” eğitimi almaktadır. Halihazırda, akademik araştırmalarına ve tıbbi çalışmalarına İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi, Kadın Hatalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda devam etmektedir.

Çalışma Dönemi

Mecburi hizmetini Siirt Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde tamamlayan Dr.Baştu, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde görev yapmaktadır.

Mesleki Aktiviteler

Doç. Dr. Ercan Baştu, “üremeye yardımcı tedavi yöntemleri eğitim” (ÜYTE) sertifikasına sahiptir. Birçok ulusal ve uluslararası dernek üyesidir. Uluslararası dergilerde yayımlanmış 35’i aşkın makalesi bulunmaktadır.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610