DOÇ. DR. CEM ÇELİK HAKKINDA

Tüm Doktorlar

Doç. Dr. Cem Çelik

Doktora ait soru cevap videosu bulunmamaktadır.

Gelecek yayın bulunmamaktadır.

Doç. Dr. Cem Çelik

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1977 yılı doğumludur. Amerikan Üreme Tıbbı Derneği (ASRM), Avrupa İnsan Üremesi ve Embriyoloji Derneği (ESHRE), Avrupa Jinekolojik Endoskopi Derneği (ESGE) gibi bir çok derneğe üyelikleri bulunuyor.

Eğitim

2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitiren Doç. Dr. Cem Çelik, Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2014 yılında Yardımcı Doçent, 2015 yılında ise Doçent unvanını aldı. İhtisasını 2002 ve 2008 yılları arasında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladı.

Çalışma Dönemi

2004 yılında New York'taki Rochester Üniversitesi, Strong Memorial Hastanesi, Üroloji Anabilim Dalı'nda çalışan Doç. Dr. Cem Çelik, 2008-2010 yılları arasında Çorum Osmancık Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet verdi. 2010 yılı boyunca Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Jinekolojik Endoskopi Eğitimi veren Çelik, 2012 yılında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Reproduktif Endokrinoloji ve İnfertilite Bilim Dalı'nde görev yaptı.

Mesleki Aktiviteler

Bilim araştırma projeleri, mesleki sertifikalar ve bursları olan Doç. Dr. Cem Çelik, ulusal ve uluslararası dergilerde editörlük ve hakemlik yaptı. Ayrıca ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanmış makaleleri de bulunuyor.

Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610
ANKETE KATIL
Onay Kodu: L.TR.MKT.WH.07.2017.0610